Tartu Ülikooli Kammerkoori, dirigent Triin Kochi ja linnateatri muusikajuhi Riina Roose koostöös viiakse pühapäeval, 29. septembril Mart Saare majamuuseumisse Hüpassaarde koorimuusikakava „Laula meri mäessa“. Vabaõhu koorimuusikakontserdil kõlavad paljud Mart Saare, aga ka Ester Mägi, Veljo Tormise jt heliloojate koorilood. Kontsert algab pühapäeval kell 15. Koori dirigeerib Triin Koch. Päeva juhib Riina Roose ja vahetekste loeb kirjandusteadlane Enn Lillemets.

Hüpassaare päeva idee autor ja päevajuht Riina Roose ütles, et põhjuseid, miks nüüd või millal tahes Hüpassaarde minna leiab rohkelt, sest Hüpassaarest leiab alati tasakaalu meid igapäevaselt saatvale ilmamürale. Roose ütles, et „Hüpassaare looduskeskkond on ainulaadne oaas, looduse monument, millist teist on Eestist ja võib olla tervest maailmast raske leida. Hüpassaares kõlab Mart Saare muusika sootuks teisiti kui kontserdisaalis. Seal saab muusika endasse kogu 200 aasta vanuse talukoha ja tuhandete aastate vanuse raba jõu ja vaimu. Hüpassaare on meie looduse ja muusika katedraal. Ja seda soovitan ma kõigil sinna otsima ja imetlema minna“. Tartu Ülikooli Kammerkoori repertuaaris on hetkel üle tosina Mart Saare kooriloo ning koori kokkupuude Mart Saare muusikaga on kestnud pikki aastaid. Koori president Indrek Mustimets ütles, et „Oleme laulnud Mart Saare loomingust enam kui paarkümmend lugu ning me ei jõua ära vaimustuda kui rikkalikult ja kaunilt on noodijoontele paigutatud Eesti looduse meeleolud, värvid ja vaimsus.“ Mustimets lisas, et on eriline laulda Saare muusikat Hüpassaare rabas ja taluhoovis, sest seal lauldes kuuleb seda kindlasti ka kogu Mart Saare hõim ja iga lauldud noot saab seal kui erilise looduse ja Mart Saare õnnistuse. Tartu Ülikooli Kammerkoori, dirigent Triin Kochi ja linnateatri muusikajuhi Riina Roose koostöös viiakse pühapäeval, 29. septembril Mart Saare majamuuseumisse Hüpassaarde koorimuusikakava „Laula meri mäessa“. Vabaõhu koorimuusikakontserdil kõlavad paljud Mart Saare, aga ka Ester Mägi, Veljo Tormise jt heliloojate koorilood. Kontsert algab pühapäeval kell 15. Koori dirigeerib Triin Koch. Päeva juhib Riina Roose ja vahetekste loeb kirjandusteadlane Enn Lillemets. There are definitely many top UK web host company are all similar, WordPress, Joomla and Drupal installation top UK hosting and blog setup wizard
Broneerimiskalender
Veebruar 2021
ETKNRLP
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Tartu Ülikooli Kammerkoor teeb Hüpassaares Mart Saarele kummarduse

25. sept. 2013

Tartu Ülikooli Kammerkoori, dirigent Triin Kochi ja linnateatri muusikajuhi Riina Roose koostöös viiakse pühapäeval, 29. septembril Mart Saare majamuuseumisse Hüpassaarde koorimuusikakava „Laula meri mäessa“. Vabaõhu
koorimuusikakontserdil kõlavad paljud Mart Saare, aga ka Ester Mägi, Veljo Tormise jt heliloojate koorilood.
Kontsert algab pühapäeval kell 15. Koori dirigeerib Triin Koch. Päeva juhib Riina Roose ja vahetekste loeb kirjandusteadlane Enn Lillemets.

Tartu Ülikooli Kammerkoor  teeb  Hüpassaares Mart Saarele kummarduse

Hüpassaare päeva idee autor ja päevajuht Riina Roose ütles, et põhjuseid, miks nüüd või millal tahes Hüpassaarde minna leiab rohkelt, sest Hüpassaarest leiab alati tasakaalu meid igapäevaselt saatvale ilmamürale. Roose ütles, et „Hüpassaare looduskeskkond on ainulaadne oaas, looduse monument, millist teist on Eestist ja võib olla tervest maailmast raske leida. Hüpassaares kõlab Mart Saare muusika sootuks teisiti kui kontserdisaalis. Seal saab muusika endasse kogu 200 aasta vanuse talukoha ja tuhandete aastate vanuse raba jõu ja vaimu. Hüpassaare on meie looduse ja muusika katedraal. Ja seda soovitan ma kõigil sinna otsima ja imetlema minna“.

Tartu Ülikooli Kammerkoori repertuaaris on hetkel üle tosina Mart Saare kooriloo ning koori kokkupuude Mart Saare muusikaga on kestnud pikki aastaid. Koori president Indrek Mustimets ütles, et „Oleme laulnud Mart Saare loomingust enam kui paarkümmend lugu ning me ei jõua ära vaimustuda kui rikkalikult ja kaunilt on noodijoontele paigutatud Eesti looduse meeleolud, värvid ja vaimsus.“ Mustimets lisas, et on eriline laulda Saare muusikat Hüpassaare rabas ja taluhoovis, sest seal lauldes kuuleb seda kindlasti ka kogu Mart Saare hõim ja iga lauldud noot saab seal kui erilise looduse ja Mart Saare õnnistuse.

Tartu Ülikooli Kammerkoori, dirigent Triin Kochi ja linnateatri muusikajuhi Riina Roose koostöös viiakse pühapäeval, 29. septembril Mart Saare majamuuseumisse Hüpassaarde koorimuusikakava „Laula meri mäessa“. Vabaõhu koorimuusikakontserdil kõlavad paljud Mart Saare, aga ka Ester Mägi, Veljo Tormise jt heliloojate koorilood. Kontsert algab pühapäeval kell 15. Koori dirigeerib Triin Koch. Päeva juhib Riina Roose ja vahetekste loeb kirjandusteadlane Enn Lillemets.
Tartu Ülikooli Kammerkoor  teeb  Hüpassaares Mart Saarele kummarduse
There are definitely many top UK web host company are all similar, WordPress, Joomla and Drupal installation top UK hosting and blog setup wizard. Professional reviews of web host in visit site www.araweb.co.uk you may use with confidence to great UK web hosts and comprehensive list of website hosts in UK fully tested list. lihtsate kodulehtede valmistamine koduleht hästi tasakaalustatud hästi tasakaalustatud veebimajutus hästi tasakaalustatud hea kodulehe valmistus asjaliku wordpressi turvalisus mugava kodulehe tegemine home jib key
  

Üliõpilasmaja tegevusest

Tartu Üliõpilasmaja koordineerib

Tartu ülikoolide esinduskollektiivide

tegevust ja haldab kultuuriürituste

korraldamiseks mõeldud ruume.

MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
Kalevi 24, 51010 TARTU
Telefon: 7 302 400
Faks: 7 302 408
E-mail: