Jaanus Randma loodud stsenaariumi järgi toimub 21. juunil kell 22 Tartu Toomeorus tantsuetendus „Loodud jääma“, mis kätkeb endas Eesti rahvatantsu ajarännakut minevikust tänapäeva.

Loodud jääma – tahaksime uskuda, et see ongi nii. Vaadates meie ümber, tekitab see siiski küsimusi.  Kas oskame ja tahame näha alati seda, mida peaksime või läheme sellest mööda, ilma et peatuksime tegeliku selguse saamiseks?  Kas tasub eitada seda, mis meid tänasesse päeva on toonud?  Kas kõik see uus meie ümber täidab sedasama eesmärki ja laseb meil jääda nendeks, kelleks me ennast tahame pidada?  Need küsimused ja paljud teisedki, jäävad tihti vastusteta - nii minulgi aga kui näed, et su kõrval on inimesed, kes koos on nõus sellest ilma igasuguste kõhkluseta rääkima ja seda nii veenvalt, et see vaataja kaasamõtlema paneb, on see ennast õigustanud ja nii sind kui vaatajat korrakski mõtlema pannud. Tänan Sind tantsija ja Sinu õpetaja uskumast, usaldamast ja kaasa tulemast. Jah, selleks, et luua on täna vaja materiaalset tuge, mis tagab võimaluse kõige tänapäevasemas võtmes seda esitada ja luua pilti, mis kõnetaks, ja seda kõige kaasaegsemate tehniliste võimaluste abil. Siinkohal tänud kõigile toetajatele, kes oma toetava õla ürituse kordaminekule alla panid. On ülimalt hea tõdeda, et see teile korda läheb ja sellega kaasa tulite.  Ei saa unustada, et see protsess oli siiski ka paljudele töö ja seda mitte kergete killast, mis peab saama materiaalse tagatise edasiste tegemiste tarbeks. Midagi ei sünni ei millestki, tänud teile oma tööd tegemast ja selle ilu vaatajatele pakkumast. Kui see kõik meid natukenegi puudutas ja mõtlema pani, annab see usku, et oleme loodud jääma ja seda osaliselt ainult meile omase kultuurilise pärandi kaudu. Suur tänu kõigile, Jaanus Randma Tantsuetenduse „Loodud jääma“ lavastaja Jaanus Randma loodud stsenaariumi järgi toimub 21. juunil kell 22 Tartu Toomeorus tantsuetendus „Loodud jääma“, mis kätkeb endas Eesti rahvatantsu ajarännakut minevikust tänapäeva. Short definition for great web host in UK they gave me some ideas, WordPress, Joomla and Drupal installation top hosts in UK and it really helps

Tartu Tantsuetendus 2019

28. juunil 2019

Jaanus Randma loodud stsenaariumi järgi toimub 21. juunil kell 22 Tartu Toomeorus tantsuetendus „Loodud jääma“, mis kätkeb endas Eesti rahvatantsu ajarännakut minevikust tänapäeva.

Tartu Tantsuetendus 2019

Loodud jääma – tahaksime uskuda, et see ongi nii. Vaadates meie ümber, tekitab see siiski küsimusi. 
Kas oskame ja tahame näha alati seda, mida peaksime või läheme sellest mööda, ilma et peatuksime tegeliku selguse saamiseks? 
Kas tasub eitada seda, mis meid tänasesse päeva on toonud? 
Kas kõik see uus meie ümber täidab sedasama eesmärki ja laseb meil jääda nendeks, kelleks me ennast tahame pidada? 
Need küsimused ja paljud teisedki, jäävad tihti vastusteta - nii minulgi aga kui näed, et su kõrval on inimesed, kes koos on nõus sellest ilma igasuguste kõhkluseta rääkima ja seda nii veenvalt, et see vaataja kaasamõtlema paneb, on see ennast õigustanud ja nii sind kui vaatajat korrakski mõtlema pannud. Tänan Sind tantsija ja Sinu õpetaja uskumast, usaldamast ja kaasa tulemast.

Jah, selleks, et luua on täna vaja materiaalset tuge, mis tagab võimaluse kõige tänapäevasemas võtmes seda esitada ja luua pilti, mis kõnetaks, ja seda kõige kaasaegsemate tehniliste võimaluste abil. Siinkohal tänud kõigile toetajatele, kes oma toetava õla ürituse kordaminekule alla panid. On ülimalt hea tõdeda, et see teile korda läheb ja sellega kaasa tulite. 
Ei saa unustada, et see protsess oli siiski ka paljudele töö ja seda mitte kergete killast, mis peab saama materiaalse tagatise edasiste tegemiste tarbeks. Midagi ei sünni ei millestki, tänud teile oma tööd tegemast ja selle ilu vaatajatele pakkumast.

Kui see kõik meid natukenegi puudutas ja mõtlema pani, annab see usku, et oleme loodud jääma ja seda osaliselt ainult meile omase kultuurilise pärandi kaudu.

Suur tänu kõigile,
Jaanus Randma
Tantsuetenduse „Loodud jääma“ lavastaja

Jaanus Randma loodud stsenaariumi järgi toimub 21. juunil kell 22 Tartu Toomeorus tantsuetendus „Loodud jääma“, mis kätkeb endas Eesti rahvatantsu ajarännakut minevikust tänapäeva.
Tartu Tantsuetendus 2019
Short definition for great web host in UK they gave me some ideas, WordPress, Joomla and Drupal installation top hosts in UK and it really helps. Clear and simple article about professional website host in UK based on click for site www.araweb.co.uk written in easy language and describes UK website hosts if you are concerned about quality gives confidence, that top UK website hosting covered with full guarantee. majutuse kodulehe valmistamine lihtsa kodulehe valmistamine mõjusa kodulehe valmistamine poolest konkurentsis esile arusaadava Lihtsa kodulehe valmistamine veebileht vabavaralised kodulehed ülevaatliku mugava kodulehe tegemine info key lib
  

Üliõpilasmaja tegevusest

Tartu Üliõpilasmaja koordineerib

Tartu ülikoolide esinduskollektiivide

tegevust ja haldab kultuuriürituste

korraldamiseks mõeldud ruume.

MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
Kalevi 24, 51010 TARTU
Telefon: 7 302 400
Faks: 7 302 408
E-mail: